O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym zajmującym się prowadzeniem dokumentacji księgowej, sporządzaniem sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego, prowadzeniem pełnej obsługi kadr i płac oraz doradztwem w zakresie świadczonych usług.

Kim Jesteśmy?

Biuro rachunkowe powstało z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, ich potrzebach oraz problemach pojawiających się w trakcie prowadzonej działalności. W naszym zespole znajdziesz młodych i prężnych specjalistów jak i doświadczonych praktyków z ponad 20 letnim stażem. Dynamizm i doświadczenie oto co cechuje nasz zespół, którego celem jest ciągłe wspieranie i rozwój przedsiębiorców poprzez zapewnienie im kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych, finansowych oraz prawnych.

W naszym biurze Rachunkowym obsługujemy firmy nie tylko z terenu Szczecina. Dzięki platformie Księgowej, świadczymy usługi ogólnopolskie. Każdy nie wychodząc z domu, może skorzystać z naszej pomocy, ale nadal chętnie spotykamy się z naszymi klientami osobiście. W Naszym biurze obsługujemy podmioty gospodarcze o różnym profilu działalności od jednoosobowych działalności poprzez spółki osobowe, stowarzyszenia do dużych spółek prawa handlowego. Każdy klient jest dla nas Ważny i może liczyć nie tylko na sprawną obsługę księgową ale także na poradę dotyczącą finansów firmy, osobistych a także na obsługę prawną.

Kompleksowa oferta to coś co wyróżnia nas na rynku usług finansowo-księgowych.

Kwalifikacje i doświadczenie

Pracownicy naszej firmy dysponują wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w prowadzeniu księgowości firm zarówno krajowych jak i z kapitałem zagranicznym o profilu produkcyjnym, handlowym, usługowym. Stale podwyższane kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz skutecznie dbać o interesy klientów.

Odpowiedzialność

Biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Elastyczność
Jesteśmy elastyczni, podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Tryb pracy dostosowujemy do potrzeb klienta. Możemy pracować u klienta lub w siedzibie naszej firmy. Dokumenty odbieramy w dogodnym dla klienta miejscu i czasie.

Serdecznie zapraszam

Dorota G Zieniewicz

Realizacja: SIRINO biuro rachunkowe szczecin biuro księgowe szczecin